Сьогодні на засіданні сесії міськради депутати ухвалили рішення, яке обмежує застосування піротехнічних засобів з 22.00 до 8.00. При цьому в денний час відстань від місця феєрверка до житлового масиву має становити не менше 100 м.
Рішення забороняє використання побутових піротехнічних виробів неповнолітніми, а також використання саморобних піротехнічних виробів.
Також забороняється проведення ремонтних робіт, що супроводжуються шумом і вібрацією, в офіційні неробочі дні (субота, неділя, державні свята) цілодобово, а в решту днів – у нічний час без згоди орендарів і власників суміжних приміщень і об’єктів, зокрема поверхом нижче й поверхом вище; звучання музики, відтворюваної через радіоапаратуру, на балконах, відкритих вікнах будинків; звучання музики, відтворюваної через підсилювальну апаратуру, використання музичних автоматів у нічний час на відчинених майданчиках закладів громадського харчування; стоянка транспортних засобів на прибудинкових територіях поза відведеними місцями; подача автомобільних сигналів за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України, та стоянка автотранспорту з увімкненим двигуном на прибудинкових територіях; трансляція радіопередач через підсилювачі в громадському транспорті.
За дотримання пунктів цього рішення відповідальні правоохоронні органи, які можуть притягнути порушників до адміністративної відповідальності. Штраф становитиме від 17 до 51 грн. та від 51 до 119 грн. відповідно для фізичних та юридичних осіб.
|